İstanbul Ucuz Pimapen Fiyatları 2022

Güngören Cam Balkon Kapatma
Güngören Cam Balkon Kapatma

İstanbul Ucuz Pimapen Fiyatları 2022, İstanbul Ucuz Pvc Fiyatları, İstanbul Ucuz Pimapen Kapı Fiyatları, İstanbul Ucuz Pimapen Pencere Fiyatları, İstanbul Pimapen Bayi Fiyatları, İstanbul Pimapen Fiyatları İmalat, İstanbul Pimapen Fiyatları Fabrika, İstanbul Ucuz Hazır Pimapen Fiyatları, İstanbul 150×150 Pimapen Fiyatları, İstanbul Toptan Pimapen Fiyatları.

Güncel Ucuz Pimapen Pencere Fiyatları Bizde

İstanbul Ucuz pimpen fiyatları diyoruz çünkü birinci elden almanın fiyat avantajını sunmaktayız. ARACI KURUM OLMAMASI, KOMİSYONCULARIN OLMAMASI UCUZ PİMAPEN FİYATLARINI ORTAYA ÇIKARMAKTADIR. Firmamız İstanbul’ Un tüm ilçe ve mahallerine hizmet vermektedir. İşin ehli ustalar tarafından ölçülendirme ve uygulama montaj kısmı profesyonelce teslim edilmektedir. Pvc profil ve cam hesaplaması  önemli iki etken esas fiyatın çıkmasında önemlidir. Diğer türlü açılacak kanat için kol menteşe vs gibi fiyatları eklediğimizde net pimapen fiyatı ortaya çıkmaktadır. Pimapen için pervaz ve mermer gibi eklemek istediklerinizde doğal olarak fiyatı etkiler. Mesela bir çok kişi biz pvc pencere fiyatı verdikten sonra bu fiyata sineklik dahil mi diye sormaktadır. Oysaki sineklik ile pimapen arasında bir bağlantı yoktur. Kişilerin özel isteklerini belirtmedikçe fiyata eklenmez. Buna sineklik, pervaz, mermer ve pencerenin üstten açılıp olup olmayacağı dahildir. Kaliteli bir firmaya iş yaptırmak istiyorsanız Volkanlarpen PİMAPEN İle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Ucuz Pimapen fiyat hesaplama

Ucuz Pimapen Hesaplaması Nasıl Yapılır

Öncelikle bir metre bularak mevcut ahşap veya pimapen pencerenizin sağdan sola genişliği ve yukarıdan aşağı yükseliğini alıyoruz. Diyelim ki genişlik 200 cm yani bunu 3 bölme olarak düşünür isek sağ ve sol taraf açılır pencere orta kısmı ise sabit olabilir. Yükseklikte 140 cm olarak hesaplamak gerekir. Yani 200 cm genişliğinde ve 140 cm yüksekliğinde bir pencereniz var olarak sayıyoruz.

 

  • Mavi 1 2 3 4 dikey kasa kayıtı 1.40 x 4 = 5.6 metre
  • Kırmızı1 2 3 4 dikey kanat kayıtı 1.40 x 4 = 5.6 metre
  • Yeşil 1 2 kasa kayıtı 2.00 x 2 = 4 metre
  • Siyah 1 2 3 4 kanat yatay profili 66.6 cm x 4 = 2.65 metre

Tüm bunlar kullanılan metre bazında profil ve bunların toplama kullanın pimapen profili hesabıdır.  Yani toplam 18 metre pvc profil pimapen kullanılmaktadır.  Bunu aklımızda tutalım. Şimdi ise burada kullanılan cam hesabını yapacağım. Volkanlar Pimapen piyasanın en iyi firmasıdır.

İSTANBUL UCUZ PİMAPEN CAM FİYATLARI NASIL HESAPLANIR

Pimapen cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır. En basit şekilde hesaplamak gerekir ise pencerenin genişliği ile pencerenin yüksekliği çarpılır. Bizim örnekte verdiğimiz 2 metre x 1.40 metre için 2.8 m2 gibi bir rakam ortaya çıkmaktadır. Yani penceremizin cam hesaplaması sonucu m2 buluyoruz. Buda bildiğiniz gibi en boy oranı çarpılarak bulunur. Pimapen cam metrekare fiyatları 2022 fiyatları şu an için 1200 tl olarak hesaplanmaktadır.

Hangi Ucuz pvc pencere markası daha iyi ve bunu nasıl anlarız?

Pimapen sektöründe yer alan sayısız marka var. Ancak biz burada en çok bilinen markalar arasında bir kıyaslama yapacağız. Ve burada önemli olan benim koyduğum sıra değildir. Ben rastgele koydum desem de hepsinin ayrı bir fiyatı reklamı ve özelliği var. Hepsi 7000 seri üzerinden detaylandırılmıştır. Tabi 7500 – 8000 serileri olanlarda var. Ancak onlara göre yorum yapmadım.  Nacizane bir usta olarak kişisel görüşlerim yer almaktadır. Bakalım pimapen fiyatları ne kadar?

Ucuz Pimapen

Öncelikle sektörün lideri olarak pimapen gösteriliyor. Neden? Çünkü ilk başlarda Türkiyede adı duyulan ve fabrikaları açılan bir markadır. Kötü mü? Tabi ki değil. Ancak şuan pimapen fiyatları araştırması yaptığımızda diğer markaların iki katı fiyat biçiliyor. Ne marka olursa olsun zaman zaman internette her markanın şikayetini görmüşsünüzdür. Bu markalar içinde pimapen yok mu? Var. Peki bu şikayetlerin büyük oranı ne yönde. Genel olarak işçilik yönündedir. Aslına bakarsanız işçiliğin hatasız olduğu her marka senelerce evlerde size ısı yalıtımı sağlar.

Ucuz Egepen

Sektörde ikinci marka olarak adlandırılan bu ürün Egepen fiyatları olarak araştırırsanız en ucuz şekilde bulabileceğiniz kaliteli bir markadır. Yani ne pahalı ne ucuz olsun ama kaliteli olsun derseniz seçebileceğiniz bir marka olarak aklınızda bulunsun.

Ucuz Winsa

Aslında diğer markalar ile aynı kalitede olmaktadır. Ancak biz bunu sıralarken ilk 3 sıra için en çok tavsiye edilen markaları koyduk. Bu üç kalite en üst düzeyde ürün diyebiliriz. Fiyat olarak winsa markası fiyatları biraz pimapen ile eşit diyebiliriz.

Ucuz Fıratpen

Diğer markalar kalite reklamı yaparken tek fiyat reklamı yapan firma bu diyebiliriz. Fıratpen bir çok şikayet almış bir markadır. Ve bu nedenle televizyonlarda en ucuz renkli ile beyaz aynı diye reklam döndüren bir markadır. Kalite olarak ilk 3 sıradakiden iyi diyemem ucuz isterseniz olabilir.

Ucuz Adopen

Ucuz ancak kaliteli olsun derseniz yine tavsiye edebileceğiniz bir marka olarak Adopen fiyatlarını gösterebiliriz. Son derece memnun edebilecek bir marka. Fitili ve kaplama yönünden şikayetleri internette görmüşsünüzdür. Ancak şuan ki ürünler nasıl onu deneyip seneler sonra görmek lazım.

Ucuz Europen

Ucuz olarak bir ürün arıyorsanız tam olarak işte bu markayı seçebilirsiniz. Europen 7000 seri kalın bir doğrama ve fiyat olarak en uygununu sizlere sunuyor.

Ucuz Pimapen Çiftcam fiyatları ne kadar ve Isıcam çeşitleri nelerdir?

Öncelikle ısıcam nedir onu bilmemiz gerekiyor. Isıcam iki camın arasının özel nem emen içinde toz gibi şey bulunduran üründür. Tabi içteki toz değişmiyor ancak iki tarafa konulan camların bir çok çeşidi var. Sesi kesen, sıcağı kesen, soğuğu kesen, hırsıza dayanıklı vs bir çok şimdi biraz bunlardan bahsedelim.

Sinerji ısıcam

Sadece soğuk olan evler için tercih edilir. Yani güneş şikayetiniz yok hatta güneşin girmesini istiyorsunuz. Ve soğuk ile mücadeleniz var ise tamamdır bu cam tam size göredir. Sinerji cam ile soğuklara elveda diyebilirsiniz.

Akustik lamine ısıcam

Ses sorunları yaşanan evlerde ve işyerlerinde tercih edilir. Tüm mekanlarda kullanılabilir. Ses stüdyoları için tercih edilen bir camdır. Yani düşünün o kadar kaliteli bir şekilde sesi keser. Tabi ki doğru düzgün bir doğrama ile. Genelde pimapen nirvana ile kullanılır.

Üçlü sinerji cam

Soğuğa karşı en etkili cam diyebiliriz. Sinerji özelliğini yanı sıra aynı zamanda 3 cam kullanılması ile birlikte resmen duvar örülmüş bir pencere kullanmış oluyorsunuz demektir.

Klasik ısıcam

Bu cam çeşidi iki adet normal düz camın arada ki çıta ile birleşmesi ile ulaşır. Klasiktir. Tabi ki tek cama göre çok daha iyidir. Ancak çok soğuk havalarda bu cam buharlaşma yapabilir. Tabi kesin olacak bir şey değil ancak diğer camları kullanıp etkisini gördükçe çok boş bir cam olarak geliyor.

Konfor ısıcam

Esasen en çok tercih edilen cam çeşididir. Hem ısıyı korur hem soğuk geçişini engeller. Yani diyelim ki çok güneş alan bir eviniz var ve klima bile çare vermiyor. O zaman sizin Konfor cam yaptırmanız hayatınızda yapacağınız en doğru seçim olur. Aynı zamanda kışında çok soğuk oluyor ise yine bu camı tercih etmeniz gerekir.

İstanbul Ucuz Pimapen Fiyatları 2022
İstanbul Ucuz Pimapen Fiyatları 2022

iSTANBUL PİMAPEN SERVİS BÖLGELERİMİZ

Bayrampaşa Pİmapen İmalatı

Bağcılar Pimapen İmalatı

Avcılar Pimapen İmalatı

Arnavutköy Pimapen İmalatı

Şişli Pimapen İmalatı

Sarıyer Pimapen İmalatı

Beşiktaş Pimapen İmalatı

Beylikdüzü Pimapen İmalatı

Başakşehir Pimapen İmalatı

 

admin hakkında 39 makale
İstanbul Pimapen İmalatı ve Pimapen Tamircisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın