BAHÇELİEVLER PİMAPEN İMALATI

Bahçelievler Pimapen İmalatı
Bahçelievler Pimapen İmalatı

Bahçelievler pimapen imalatı yapan firmamız bir telefon kadar yakınınızda yer almaktadır. Pimapen imalatı yaparak birinci elden ucuz pimapen yaptırmanın fiyat avantajını sunmaktayız. Firmamız Bahçelievler Pimapen İmalatı, Bahçelievler Camcı, Bahçelievler Pimapen Bayi, Bahçelievler Fıratpen, Bahçelievler Egepen, Bahçelievler Sineklik İmalatı ile hizmetinizdedir. Bahçelievler pimapen bayisi olarak da garantili hizmet vermekteyiz.

Pimapen, Egepen, Fıratpen, Winsa seçeneklerimiz ile kaliteli pen markalarını bilgisayar ortamında çizerek görsel sunum yapmaktayız. Firmamız İstanbul Bahçelievler’de kurmuş olduğu pimapen imalatında ayrıca sineklik, Cam Balkon, Panjur ve pimapen tamiri ile de hizmet vermektedir. Bahçelievler pimapen bayi olmamızın vermiş olduğu sorumluluk bilinciyle İmalat ve Montaj aşamasında titizlikle Pimapen Kapı ve Pencerelerinizi yapmaktayız.

Bahçelievler pimapen tamiri hizmetlerimiz; Pencere tamirini gerektiren sebepler nelerdir, bu konu hakkında bilmeniz gereken bir çok detay bulunmaktadır.Pencere tamirlerinde genel olarak İspanyolet kilit arızaları, menteşe kırılmaları, Kol yuvalarının göbek dağıtması, Pencere açılır kanatların aşağıya doğru sarkması, pencere contalarının yani fitillerin özelliğini kaybetmeleri ve son olarak pimapen pencerelerde yer alan çift açılım mekanizmalarının bozulması yer almaktadır.Marka Bagımsız pen markalarının tamirlerini yapmaktayız.

Bahçelievler Pimapen İmalatı ile Ucuz Pimapen Yaptırmanın Avantajları

Bahçelievler’de satın aldığımız pimapen pencerelerin TSE, ISO gibi kalite belgelerinin bulunmasına da özen gösterilmeli. İzolasyonlarda uzun ömürlü ve dayanaklı “poliüretan esaslı mastik” kullanılması da diğer bir nokta Pencere alınırken en az estetik kadar fonksiyonelliğe ve yalıtım özelliklerine dikkat edilmelidir. PVC pimapen pencere tercihlerinizde binanızın bulunduğu bölge ve cephe, yükseklik ve rüzgar durumu gibi faktörler göz önüne alınarak keşif yaparak fiyat önerisi aldığınız bayinin uygun malzemeyi seçmesine yardımcı olmalısınız. Bölgenizde gece-gündüz sıcaklık farkı yüksekse, soğuk ve sıcak dayanımı ve kalıcı deformasyon açısından TPE gri conta yerine EPDM kauçuk conta tercih edebilirsiniz.

Pencere ısı yalıtımı: Dairenizin bulunduğu kat ve cepheye göre uygun kalınlıktaki profilleri tercih etmek gerekir. Ayrıca daha fazla odacık daha çok ısı yalıtımı anlamına gelmekte. Bu nedenle yüksek katlar için 70-80 mm’lik ve dış duvar kalınlığı fazla olan, 5-6 odacıklı pvc profiller tavsiye edilmekte. Isı yalıtımında en önemli öğe tabii ki kullanılan camdır. Cam kalınlığı yalıtım açısından oldukça önemlidir. 4 – 12 – 4 mm’lik cam (arasında 12 mm boşluk bulunan 4′er mm’lik çift cam) yerine 4 – 16 – 4 mm’lik camlar bu bakımdan tercih edilebilir. PVC pencereler sizi yazın sıcağından da koruyabilir. Bu amaçla ülkemizin sıcak bölgelerinde içinde film tabakası bulunan (lamine) konfor cam kullanılması tavsiye edilmekte. Daha üstün ısı yalıtım için argon gaz basılı ısıcamlar da tercih edilebilir. Pencere ses yalıtımı: Pimapen PVC pencerelerden ses izolasyonunda da istifade edilmekte. Bu nedenle gürültü kaynaklarına yakın olanlar için “akustik lamine” camlardan temin etmeleri tavsiye etmekteyiz.

Bahçelievler Pimapen İmalatı ile Nelere Dikkat Etmelisiniz?

İlk olarak evinizin bulunduğu kat çok önemlidir.  Yüksek katlarda özellikle rüzgar etkili olduğundan pimapen pencereler çift fitilli olarak tercih edilmelidir. Bu konuda pimapen in serii leri vardır. Örneğin karizma serii tam aradığınız bir modeldir.

Evinizin cephesi özellikle kuzey ise daha dikkatli tercih yapmalısınız. Kuzey cepheler soğuk hava şartlarından en çok etkilenen bölgelerdir.Yağmurun ve rüzgarın en etkili olduğu alan kuzey cephedir. Bu bölgelerde camlarınızı Isı cam konfor olarak tercih etmeniz en doğru çözümdür. Çok işlek bir cadde üzerinde eviniz var ise pimapen cam modeli ses geçirmez özellikleri olması gerekir. Akustik lamine ısı cam bu konuda en etkili ses geçirmez bir cam modelidir. Mutlaka pencerenizin altında mermer olmalı yok ise mermer konulması gerekir. Mermer yok ise montaj yapılan tüm pvc pencereler zamanla yağmuru içine alarak alt kattaki komşularınıza zarar verecektir. Ayrıca evinizin iç alanları yağmur suyu alarak küflenme olacaktır. Mutlaka pvc doğramaların üst kısımları ve yan kısımları pervaz ile birlikte takılması gerekir. Pervazlar aynı zamanda yalıtım sağlanmasında etkili rol üstlenmektedirler. Son olarak pvc pencere ve kapı doğramalarında mutlaka çift açılım mekanizmasının olması gerekmektedir. Neden diye sorarsanız? Havalandırma yolunu güvenli şekilde sağlamanın en kolay yöntemidir. Özellikle yetişme çağında çocuklarınız var ise güvenle pencerelerinizi açabilirsiniz.

Bahçelievler’de Hangi Pimapen Bayi İle Çalışmalısınız;

Vergi levhası olan bir pimapen bayisini tercih etmelisiniz. Malum günümüzde bir çok pimapen işi yapan firmanın vergi levhası bulunmamaktadır. Merdiven altı iş yapmaktadırlar. Bu tip firmalar ile çalışmanız durumunda hiçbir hak talebinde bulunamazsınız. Yasal mevzuatları yerine getiren bir pimapen bayi olmalı. Çalışan personel mutlaka sigortalı olmak zorundadır. Çalışma esnasında doğabilecek bir kazada sorumluluk altında kalmamış olursunuz. Aksi durumda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Yaptıracağınız pimapen ürünlerine garanti belgesi almalısınız. Isı cam modellerinin garanti kapsamında olması gerekir. Size yakın bir pimapen bayi olmalı. Her ne iş yaptırırsanız yaptırın genel olarak size yakın bir firma ile çalışmanız daha doğru olacaktır. Özellikle pimapen pencere sistemleri yaz kış hava şartlarına maruz kaldıklarından dolayı ayarları bozulabilmektedir. Kullanmaya bağlı nedenlerden dolayıda tamir yapılabilmesi gerekebilir. İşte size uzak bir pimapen bayi anında servis vermeyebilir. Fakat yakınınızda yer alan bir pimapen bayi anında servis vererek sıkıntınızı giderebilmektedir.

Pvc Pimapen Fabrika;0535 574 39 94
Pvc Pimapen Showroom;0212 432 32 28
Bahçelievler fıratpen bayisi

,
Bahçelievler pimapen İstanbul,
Bahçelievler pimapen tamiri,
Bahçelievler pimapen kapı
Bahçelievler pakpen,
Bahçelievler pimapen fiyat hesaplama,
Bahçelievler adopen,
Bahçelievler pimapen sineklik,
Bahçelievler pimapen fiyat,
Bahçelievler pimapen cam balkon,
Bahçelievler pimapen pencere modelleri,
Bahçelievler pimapen bayileri,
Bahçelievler pimapen kilidi,
Bahçelievler firatpen,
Bahçelievler pimapen cam fiyatları,
Bahçelievler pimapen modelleri,
Bahçelievler winsa,
Bahçelievler egepen,
Bahçelievler İstanbul pimapen,
Bahçelievler ahşap görünümlü pimapen,
Bahçelievler pimapen fiyat listesi,
Bahçelievler pimapen tamiri İstanbul,
Bahçelievler çıkma pimapen,
Bahçelievler pimapen fiyatlari,
Bahçelievler egepen bayileri,
Bahçelievler pimapen firmaları,
Bahçelievler winsa pvc,
Bahçelievler pencere sistemleri,
Bahçelievler pimapen cam,
Bahçelievler pimapen İstanbul,
Bahçelievler pimapen fiyatları İstanbul,
Bahçelievler dr pimapen,
Bahçelievler pimapen pencere,
Bahçelievler erpen,
Bahçelievler pimapen pencere sistemleri,
Bahçelievler pimapen pvc,
Bahçelievler pvc pencere,
Bahçelievler pimapen markalari,
Bahçelievler pimapen panjur,
Bahçelievler İstanbul pimapen bayileri,
Bahçelievler pimapen kapı kilidi,
Bahçelievler pimapen İstanbul,
Bahçelievler pimapen bayileri İstanbul,
Bahçelievler pencere modelleri,
Bahçelievler cam balkon sistemleri,
Bahçelievler pimapen İstanbul,
Bahçelievler winsa bayileri,
Bahçelievler panjur,
Bahçelievler ahşap pimapen,
Bahçelievler fıratpen kampanya,
Bahçelievler ucuz pimapen fiyatları,
Bahçelievler pimapen fiyatları İstanbul,
Bahçelievler sineklik,
Bahçelievler pimapen tamir,
Bahçelievler ucuz pimapen,
Bahçelievler pvc pencere modelleri,
Bahçelievler pimapen kapı,
Bahçelievler fratpen,
Bahçelievler kepenk,
Bahçelievler cam balkon,
Bahçelievler balkon pimapen modelleri,
Bahçelievler plastik pencere,
Bahçelievler pvc pencere fiyatlari,
Bahçelievler pimapen panjur fiyatları,
Bahçelievler pimapen,

admin hakkında 39 makale
İstanbul Pimapen İmalatı ve Pimapen Tamircisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın